Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Krbová dvířka dvoukřídlá


Krbová dvířka do otevřených krbů, zvýší účinnost až o 45%; s klapkou pro přívod vzduchu

Dvířka jsou vyráběna na zakázku. Po zaslání zadaných rozměrů bude provedena přesná kalkulace dvířek.
 

 

  Máte-li dotaz k montáži nebo jste u produktu Krbová dvířka dvoukřídlá nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
  Dotaz se nepodařilo odeslat, zkontrolujte prosím všechny vyplněné pole
  Email byl úspěšně odeslán.
  Email
  Telefon
  ZbožíKrbová dvířka dvoukřídlá
  Váš dotaz

  Krbová dvířka dvoukřídlá a podobné naleznete v těchto kategoriích:

  (2)

  Zobrazeny komentáře k produktu Krbová dvířka dvoukřídlá

  1. | lesak.petr@centrum.cz,05.10.2020, 22:41 | Reagovat
  Dobrý den, chci se zeptat na cenu dvoukřídlých dvířek do rozměru krbu š85 x v43,5. Dále by mě zajímala hloubka rámu pro montáž dvířek na horní hraně. Mám zde T profil pro držení horních cihel nad krbem. K dispozici pro uchycení rámu před profilem je 3,5 cm.Dekuji
  2. | Rudolf Wurdinger,26.10.2022, 13:51 | Reagovat
  dobrý den, rozměry potřebných krbovývh dvířek by byly šířka otvoru krbu 920 mm a výška 540 mm i když horní hrana krbu je trošku křivá a od půli krbu horní hrana stoupá k pravé straně k 550 mm výšky, tak jestli se to dá jen něčím ta mezera vyplnit. Foto krbu klidně pošlu dodatečně, krb je půlkruhový, ale dvířka můžou být asi rovná jen budou zapuštěny v oblouku. Prosím o nacenění dvířek, děkuji. S posdravem Wurdinger Rudolf
  Vložit nový komentář:
  Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole Jméno a obsah
  Vaše jméno
  Email
  Komentář
  Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.